Do przygotowania potrzebne będą:.

• 9% twarogu – 200 g.
  • mąka – 250 g.
  • zaczyn – 0,5.
  • cukier – 1 filiżanka.
  • masło – 110 g.
  • cukier waniliowy – 1,5 łyżeczki.
  • Ciasto biszkoptowe nie powinno być zbyt rzadkie.

Zdjęcie: freepik/ru.freepik.com.

Gotowanie:.

1. Weź miskę i wymieszaj w niej twaróg z masłem.Następnie dodaj mąkę, proszek do pieczenia i cukier waniliowy do zawartości pojemnika.Dokładnie wymieszać.
    2. Zagnieć ciasto.Zroluj je w kulę, a następnie zawiń w folię spożywczą i włóż do lodówki na około półtorej do dwóch godzin.
    3. Po upływie tego czasu wyjmij ciasto z lodówki, a następnie pokrój je na cienkie warstwy.
    4. Weź szklankę i uformuj z ciasta małe kółka.Każde z nich posyp cukrem, tylko z jednej strony.
    5. Złóż każde kółko na pół dwa razy, a następnie ponownie posyp cukrem.
    6. Przełóż deser do piekarnika nagrzanego do 180°C.

Potem pozostaje już tylko odczekać pół godziny, a następnie wyjąć danie i podać do stołu.

Wcześniej hostessy dowiedziały się, jak przygotować pyszne pierogi w stylu meksykańskim.

Przez Marie Claire.