Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj rękawów na papier toaletowy - zdziwisz się, do czego służą

Nie wyrzucaj rękawów na papier toaletowy – zdziwisz się, do czego służą

Niemal każdy Polak uważa tuleje po papierze toaletowym za zwykłe śmieci, które można spokojnie wyrzucić.W rzeczywistości papierowa część może stać się idealnym dodatkiem do smartfona.Eksperci podpowiedzieli, jak zrobić z niego pełnoprawny 'głośnik’.

Należy rozumieć, że wiele osób jest przyzwyczajonych do słuchania muzyki na telefonie komórkowym bez podłączania słuchawek.W takim przypadku głośność odtwarzania często wydaje się niewystarczająca.W takim przypadku można użyć rękawa na papier toaletowy.

Przede wszystkim wykonaj wąski i podłużny otwór w jego górnej części.Ważne jest, aby można było w nim umieścić telefon.W pustej przestrzeni urządzenie powinno ściśle przylegać.Następnie w dolnej części rękawa po obu stronach przyklejamy przyciski stacjonarne.Staną się one podporą dla 'głośnika’.Należy to zrobić po obu stronach.

Na koniec można odtworzyć muzykę.Kartonowa tuba posłuży jako wzmacniacz dźwięku, dzięki czemu melodia będzie lepiej słyszalna, pisze portal 'Belnovosti’.

Wcześniej stało się wiadome, dlaczego umieścić plastikową butelkę na wieszaku.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten