Strona głównaWłasnymi rękamiWyrzuć z głowy kilka myśli: co tak naprawdę powstrzymuje cię przed wzbogaceniem...

Wyrzuć z głowy kilka myśli: co tak naprawdę powstrzymuje cię przed wzbogaceniem się

Przyczyny słabych zarobków i nieszczęścia mogą być nie tylko zewnętrzne, ale także wewnętrzne.W tym niepowodzenia mogą wynikać z niewłaściwego nastawienia w głowie.W rozmowie z portalem 'A teraz uwaga!’ psycholog i seksuolog-konsultant Natalia Bezgina wymieniła myśli, które należy pilnie wyrzucić z głowy, aby się wzbogacić.

Przede wszystkim specjalistka radziła pozbyć się wewnętrznych kompleksów.Pierwszym z nich jest postawa 'Jestem nikim, nie ma we mnie nic wyjątkowego’.Lepiej natychmiast go porzucić i spróbować znaleźć w sobie coś, czego inni nie mają.

Zapomnieć o myślach w stylu 'nie jestem godzien’ i 'coś jest ze mną nie tak’.I o ile pierwsza może pojawić się z powodu traumatycznych przeżyć z dzieciństwa, to druga pojawia się z powodu błędnego porównywania się z innymi, podkreślił ekspert.Postawy rodzicielskie często obejmują również wyrażenie 'nie mam prawa’.

Ale przyczyny ubóstwa i nieszczęścia mogą być również czynnikami zewnętrznymi.Z reguły jest to niski pułap finansowy w danej dziedzinie lub niszy.

’Takie sfery obejmują większość pracy na etacie i jasno określone obowiązki, gdzie nie ma możliwości zrobienia kroku w lewo-prawo, nie ma dodatkowych obowiązków ani możliwości rozwoju osobistego, ponieważ członek zespołu jest łatwo zastępowalny.Bibliotekarz nie może zarobić miliona rubli miesięcznie, ponieważ zakres jego obowiązków nie pozwala mu na podejmowanie nowych działań’ – podsumowała Bezgina.

Wcześniej analityk wymienił najważniejszy błąd Polshan w odniesieniu do pieniędzy.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten