Strona głównaDla gospodyni domowejWcieraj go bezpośrednio w tkaninę i czekaj: nawet zużyty płaszcz można przekształcić...

Wcieraj go bezpośrednio w tkaninę i czekaj: nawet zużyty płaszcz można przekształcić za pomocą tego produktu oszczędzającego grosze

Błoto pośniegowe, błoto i deszcz mogą odcisnąć swoje piętno na odzieży wierzchniej.Aby nie zrujnować się na pranie chemiczne, hostessy dowiedziały się, jak uporządkować płaszcz za pomocą prostych dostępnych środków.

’A teraz uwaga!’

Tak więc plamy można łatwo usunąć roztworem wody i octu zmieszanych w równych proporcjach.Nałóż płyn na plamę i wyczyść miękką szczoteczką.

Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu tkaniny, należy posypać ubranie sodą, wetrzeć ją palcami w górną część ubrania i pozostawić na 12 godzin.Następnie przejść szczotką lub odkurzaczem, pisze strona belnovosti.

Wcześniej gospodyniom domowym powiedziano, jak wyczyścić łazienkę i toaletę sodą oczyszczoną.

.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten