Strona głównaDla gospodyni domowejTaśma klejąca na szufelce: jak zaradne hostessy usuwają kurz i brud z...

Taśma klejąca na szufelce: jak zaradne hostessy usuwają kurz i brud z podłogi

Sprzątanie może być prawdziwym bólem głowy dla wielu gospodyń domowych i właścicieli.Jest to szczególnie frustrujące, gdy zamiatane śmieci fruwają dookoła, zamiast być starannie zebrane na szufelkę.Istnieje jednak prosty sposób na pozbycie się tego problemu za pomocą improwizowanych środków!

Podczas zamiatania miotłą lub szufelką często pojawia się powszechny problem – drobne zanieczyszczenia nie trafiają w całości do szufelki i pozostają w postaci smug na podłodze.Powodem jest nieprawidłowe osadzenie szufelki na podłodze.

Aby pozbyć się tego problemu, użyj prostej sztuczki – przyklej kawałek taśmy do przedniej części szufelki.Wyeliminuje to szczelinę między szufelką a podłogą.Sprzątanie stanie się znacznie łatwiejsze i szybsze.

Inną opcją jest przyklejenie taśmy do dna szufelki z lekkim zwisem.Wtedy śmieci przykleją się do taśmy klejącej, a nie wślizgną się pod czerpak.

Kiedy już poznasz tę przydatną sztuczkę, będziesz mógł zapomnieć o niedogodnościach związanych ze sprzątaniem i cieszyć się idealnie czystą podłogą.Takie proste i skuteczne sekrety pomogą uczynić prace domowe znacznie przyjemniejszymi.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten