Strona głównaDla gospodyni domowejPół filiżanki tej kaszy w zlewie - odwieczna płytka nazębna sama odpadnie:...

Pół filiżanki tej kaszy w zlewie – odwieczna płytka nazębna sama odpadnie: będziesz piszczeć z powodu wyniku

Mycie zlewu może być prawdziwym problemem dla każdej gospodyni.Zwłaszcza jeśli nagromadziła się na nim duża ilość tłustej płytki nazębnej.Eksperci opowiedzieli o niezwykłej metodzie, która pomoże wyczyścić zlew w ciągu kilku minut.

Chodzi o to, że do czyszczenia kuchenki z szumowin i tłuszczu można użyć zwykłej mąki pszennej.Ten grys może z łatwością zastąpić środki chemiczne, a także sprawić, że powierzchnia będzie błyszcząca.

Przede wszystkim należy wytrzeć zlew do sucha.Można to zrobić za pomocą miękkiej szmatki.Następnie weź ćwierć lub pół szklanki mąki i wlej ją bezpośrednio do zlewu.Na koniec pozostaje tylko delikatnie rozprowadzić grys po całej powierzchni, a następnie pocierać.

Następnie spłucz resztę mąki wodą.Zlew natychmiast będzie lśnił czystością.Zwłaszcza jeśli jest wykonany ze stali nierdzewnej, pisze Telegraf.news.

Wcześniej hostessy dowiedziały się, jak wyczyścić pożółkłą muszlę klozetową.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten