Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych zabawek swoich dzieci: 10 sposobów na wykorzystanie ich w...

Nie wyrzucaj starych zabawek swoich dzieci: 10 sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Każda rodzina przez lata gromadzi wiele zabawek, którymi dzieci przestają się bawić.Często po prostu odkładamy je na półpiętro, nie wiedząc, jak inaczej wykorzystać te rzeczy.W rzeczywistości stare zabawki można łatwo wykorzystać z dobrym skutkiem w domu i kuchni!

Po pierwsze, zestaw konstrukcyjny lub duże kostki stworzą oryginalne podstawki pod gorące jedzenie.Małe części są ze sobą połączone, więc powstałe figurki będą dość stabilne.

Po drugie, miękkie pluszowe zwierzęta będą służyć jako dekoracja wnętrz.Możesz postawić je na półce, położyć na sofie w salonie lub wykorzystać jako dekorację poduszek na fotelu.

Po trzecie, duży zestaw konstrukcyjny można wykorzystać do zbudowania półki lub regału na słoiki z przyprawami i przyprawami w kuchni.Części są ze sobą połączone, więc konstrukcja będzie solidna.

Po czwarte, możesz zrobić piękny panel na ścianę w kuchni lub pokoju z kolorowych kostek dziecięcych i przykleić go.

Po piąte, grzechotki można łatwo przekształcić w małe solniczki i pieprzniczki na stół.Wystarczy wysypać zawartość i wsypać sól, przyprawy.

Po szóste, małe zabawki mogą być używane jako oryginalna dekoracja ciast i tortów przed podaniem.

Po siódme, plastikowe miarki, grabki i foremki do piasku są przydatne do ugniatania i pieczenia małych ciast lub babeczek.Są łatwe do mycia i wygodniejsze niż łyżki stołowe.

Po ósme, puzzle obrazkowe będą ciekawym panelem na ścianę w pokoju dziecka.Elementy są ze sobą sklejone.

Po dziewiąte, stare lalki będą służyć jako manekiny do robienia na drutach lub szycia ubrań odpowiedniego rozmiaru przed zrobieniem na drutach rzeczy dla dziecka.

Po dziesiąte, koraliki i małe figurki mogą być używane jako amulety lub talizmany , zbierając je do woreczka.

Jak widać, znalezienie zastosowania dla starych, zapomnianych zabawek wcale nie jest trudne! Najważniejsze to wykazać się odrobiną wyobraźni.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.