Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych t-shirtów: 7 skutecznych zastosowań domowych

Nie wyrzucaj starych t-shirtów: 7 skutecznych zastosowań domowych

Wielu z nas trzyma w domu stare koszulki, których już nie nosi, ale szkoda je wyrzucać.I to na darmo! W końcu z takich koszulek można zrobić wiele przydatnych rzeczy do domu.Przyjrzyjmy się 7 sposobom na wykorzystanie starych T-shirtów w domu.

Po pierwsze, możesz zrobić poręczne szmatki do czyszczenia z koszulki.Wystarczy pociąć koszulkę na kawałki o odpowiednim rozmiarze.Szmaty te doskonale pochłaniają wilgoć, są łatwe w praniu i wystarczają na długi czas.

Po drugie, koszulka zastąpi ściereczki kuchenne.Potnij ją na kwadraty i używaj do wycierania stołów, naczyń, gorących talerzy i tak dalej.

Po trzecie, możesz uszyć oryginalne torby z T-shirtów – torby użytkowe, do przechowywania warzyw lub na spacery.Dodaj uchwyty i torba jest gotowa!

Po czwarte, koszulka pomoże w myciu okien – jest wygodna do wycierania okien i ram.Nie pozostawia kłaczków i dobrze wchłania wilgoć.

Po piąte, może być używany do odkurzania mebli – koszulka zbiera kurz i nie pozostawia zadrapań.

Po szóste, koszulka jest wygodna do pocierania butów , nadając im połysk.

Po siódme, ze starej koszulki można zrobić dywanik kąpielowy lub kuchenny.

Jak widać, stary T-shirt może przydać się w codziennym życiu w 'świetny’ sposób.Wykaż się wyobraźnią, a będzie Ci służył przez długi czas!

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten