Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych kubków: 7 przydatnych zastosowań w domu i kuchni

Nie wyrzucaj starych kubków: 7 przydatnych zastosowań w domu i kuchni

Każdy dom w końcu gromadzi zapasy starych naczyń – popękane talerze, wyszczerbione kubki, porysowane miski.Najczęściej, ze względów praktycznych, takie naczynia są wyrzucane, postrzegając je jako nic więcej niż śmieci.Ale to nie do końca prawda!

Stare naczynia mogą okazać się bardzo przydatne, jeśli podejdziesz do ich użytkowania jak właściciel.Co dopiero nieoczekiwanej i przyjemnej metamorfozie nie poddadzą się nieświeże talerze na antresoli, jeśli dasz upust swojej wyobraźni! Zobaczmy, jak można wykorzystać stare naczynia z korzyścią dla domu i portfela.

Po pierwsze, mini doniczki na sadzonki są świetną opcją.Wypełnij kubek ziemią, posadź nasiona, podlej, przykryj folią spożywczą i możesz postawić go na oknie.

Po drugie, możesz zrobić oryginalny karmnik dla ptaków.Aby to zrobić, przyklej starą filiżankę pod kątem do spodka i zawieś ją na drzewie, jak pokazano na zdjęciu.

Po trzecie, kolorowe lub pomalowane kubki zamienią się w oryginalne lampki.Włóż do środka elektryczną girlandę lub lampkę nocną – wygląda spektakularnie!

Po czwarte, kubek będzie świetnym uchwytem na ołówki i długopisy na biurku lub stoliku nocnym.Wewnątrz można umieścić kolorową naklejkę samoprzylepną.

Po piąte, użyj kubka jako pojemnika do przechowywania spinaczy , guzików, odznak i innych drobiazgów potrzebnych w gospodarstwie domowym lub hobby.

Po szóste, zamień kubek w oryginalną podstawkę pod mydło w łazience – ta jest ładniejsza niż zwykła mydelniczka.

I po siódme, kubki pomalowane rysunkami dzieci mogą być używane jako dekoracja wnętrz – zawieszone na specjalnych haczykach lub postawione na półkach.

Jak widać, stary kubek może znaleźć więcej niż jedno przydatne zastosowanie!

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten