Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj przeterminowanego kremu do skóry: 5 sposobów na wykorzystanie go w...

Nie wyrzucaj przeterminowanego kremu do skóry: 5 sposobów na wykorzystanie go w domu i w kuchni

Kosmetyki, podobnie jak wiele innych produktów, mają ograniczony okres trwałości.Po jego upływie większość ludzi wyrzuca je bez zastanowienia, uznając je za bezużyteczne.Jednak nie zawsze jest to uzasadnione.

Niektóre produkty kosmetyczne, nawet z wygasłą datą ważności, mogą znaleźć nowe zastosowanie w domu i pomóc w rozwiązywaniu różnych codziennych zadań.W tej publikacji przedstawiamy 5 przydatnych trików, które pomogą ci dać drugie życie przeterminowanemu kremowi i wykorzystać go do pielęgnacji wyrobów skórzanych, czyszczenia powierzchni i smarowania mechanizmów.

Po pierwsze, przeterminowany krem pomoże przywrócić oryginalny połysk skórzanym butom, kurtkom i innym akcesoriom.Nałożyć niewielką ilość na produkt i delikatnie przetrzeć miękką szmatką, unikając cząstek ściernych w kompozycji.

Po drugie, jeśli zamek błyskawiczny torby lub odzieży zaczął się zacinać , kropla przeterminowanego kremu na bawełniany krążek ułatwi czyszczenie i nasmaruje jego bolce, zapewniając płynne przesuwanie się prowadnicy.

Po trzecie, przeterminowany krem będzie prawdziwym ratunkiem dla twoich rękawic.Nałóż go na szorstką skórę, tak jak zwykły krem do rąk, a twoje rękawiczki znów będą miękkie i przyjemne w dotyku.

Po czwarte, zapomnij o skrzypiących zawiasach drzwi , jeśli użyjesz tego uniwersalnego produktu jako lubrykantu.Krem nie pozostawia osadu i nie wycieka jak olej.

Po piąte, nadaj połysk metalowym powierzchniom, takim jak klamki, zawiasy i zamki, polerując je miękką szmatką i kroplą przeterminowanego kremu.

Jak widać, przeterminowany krem do skóry – w żadnym wypadku nie jest marnotrawstwem.Przy odrobinie pomysłowości można znaleźć dla niego godne zastosowanie w domu i rozwiązać szereg codziennych zadań.Nie spiesz się z wyrzucaniem przeterminowanych produktów – może być dla nich interesujące drugie życie w Twoim domu.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten