Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj plastikowych nakrętek od butelek: 6 przydatnych lifehacków dla domu

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek od butelek: 6 przydatnych lifehacków dla domu

Plastikowe zakrętki od butelek są często wyrzucane jako niechciane śmieci.Jednak w rzeczywistości mogą one nadal służyć i pomagać w gospodarstwie domowym.Oto 6 ciekawych sposobów na recykling tych nakrętek i zaoszczędzenie pieniędzy.

Po pierwsze, możesz zrobić warcaby do gry z różnokolorowych pokrywek – po prostu pomaluj niektóre z nich na czarno, a niektóre na biało i narysuj pole na kartonie.

Po drugie, sklejenie pokrywek tworzy praktyczne suche pojemniki na przybory , które nie boją się wilgoci.

Po trzecie, wykonując otwór w pokrywie wykałaczką, można przekształcić ją w dozownik do rysowania wzorów płynnym ciastem na patelni.

Po czwarte, nawleczenie pokrywek na żyłkę wędkarską i powieszenie ich jak girlandy stworzy niezwykły plastikowy wystrój wnętrza.

Po piąte, możesz przykleić korki do plastikowej pokrywki, aby stworzyć paletę do rysowania.Powinieneś również zrobić wycięcie na palec, abyś mógł wygodnie trzymać pokrywkę.

Po szóste, możesz zrobić poręczny stojak na długopisy i ołówki , sklejając plastikowe pokrywki w kształcie kostki Rubika – szczeliny będą idealnie pasować do cienkich, długich przedmiotów.

Jak widać, za pomocą plastikowych zakrętek od butelek można zrobić wiele przydatnych i ciekawych rzeczy do domu, wykazując się wyobraźnią i oszczędzając pieniądze.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten