Strona głównaCiekawyJak wysuszyć kurtkę bez smug: zapamiętaj tę 5-etapową instrukcję

Jak wysuszyć kurtkę bez smug: zapamiętaj tę 5-etapową instrukcję

Odzież wierzchnia wymaga szczególnej troski, aby służyła przez długie lata.Prawidłowe suszenie kurtek i kurtek puchowych jest tak samo ważne jak ich pranie.

Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, a Twoje ulubione przedmioty zawsze będą wyglądać jak nowe!

Po pierwsze, przed suszeniem odwróć przedmiot na lewą stronę i delikatnie połóż go poziomo lub na ramionach.

Po drugie, trzymaj kurtkę z dala od urządzeń grzewczych i nigdy nie używaj suszarki do włosów ani innych urządzeń grzewczych do suszenia.

Po trzecie, jeśli etykieta zabrania wyżymania, powieś kurtkę nad wanną , aby nadmiar wody sam spłynął.

Po czwarte, najlepszym sposobem na wysuszenie kurtki puchowej jest pozostawienie jej na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Po piąte, nigdy nie wystawiaj odzieży wierzchniej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych , w przeciwnym razie kolor i faktura tkaniny mogą zostać nieodwracalnie uszkodzone.

Przestrzegając tych prostych zasad, uchronisz swoje kurtki przed kurczeniem się, utratą kształtu, blaknięciem i innymi negatywnymi konsekwencjami niewłaściwego suszenia.Bądź ostrożny, a Twoja odzież wierzchnia będzie trwać znacznie dłużej!

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten