Strona głównaCiekawyJak szybko wyczyścić silikonowe etui na smartfona: 5 sprawdzonych sposobów

Jak szybko wyczyścić silikonowe etui na smartfona: 5 sprawdzonych sposobów

Silikonowe etui na smartfony z czasem nieuchronnie się brudzą.Jednak wyrzucanie ich po każdym zabrudzeniu nie jest wskazane zarówno z ekonomicznego, jak i środowiskowego punktu widzenia.W tym artykule podzielimy się kilkoma prostymi wskazówkami, jak wyczyścić silikonowe etui na smartfona w domu bez konieczności kupowania nowego.

Po pierwsze, można użyć wilgotnych chusteczek – dokładnie przetrzeć obudowę wewnątrz i na zewnątrz.Efekt nie będzie idealny, ale opóźni zakup nowej obudowy.

Po drugie, dobrze sprawdza się mydło do prania – rozcieńczamy je w ciepłej wodzie, moczymy pokrowiec przez 20 minut, a następnie przecieramy gąbką.

Po trzecie, krople soku z cytryny są bardzo skuteczne – przetrzyj pokrywę bawełnianym krążkiem.Jest to najskuteczniejszy sposób proponowanej metody.

Po czwarte, można użyć sody oczyszczonej – wymieszać ją z wodą na papkę i pocierać szczoteczką do zębów.Następnie spłucz bieżącą wodą.

Po piąte, wycieranie alkoholem medycznym za pomocą bawełnianego krążka będzie działać, ale tylko w przypadku osłon w jednolitym kolorze i przezroczystych.

Nie musisz więc wyrzucać zabrudzonego silikonowego etui – istnieje wiele sposobów na jego samodzielne wyczyszczenie w domu.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten