Strona głównaDla gospodyni domowejJak doświadczeni ogrodnicy uprawiają truskawki na balkonie: niesamowity sposób - nawet początkujący...

Jak doświadczeni ogrodnicy uprawiają truskawki na balkonie: niesamowity sposób – nawet początkujący może to zrobić

W rzeczywistości można uzyskać zbiory dojrzałych i słodkich truskawek bez letniego domku.Zaawansowane hostessy odważnie uprawiają jagody na balkonie w mieszkaniu.

Aby to zrobić, będziesz potrzebować kilku dużych pojemników na wodę o pojemności kilku litrów, zakupionej gleby i sadzonek truskawek.Jak radzą redaktorzy 'Własnymi Rękami’, najpierw zrób dwa duże kwadratowe otwory po bokach pojemników i jeden mały na dole do odprowadzania wody.

Następnie do pojemników dodaje się ziemię i sadzi sadzonki jagód.Kolejne improwizowane doniczki można zawiesić na balkonie na wcześniej przygotowanym pręcie lub po prostu pozostawić na parapecie.Efekt końcowy pokazano na poniższym zdjęciu.

Jak doświadczeni ogrodnicy uprawiają truskawki na balkonie: niesamowity sposób – nawet początkujący może to zrobić.

Zdjęcie: Portal 'Własnymi rękami’.

Przy regularnym podlewaniu i nawożeniu truskawki z pewnością dojrzeją równie dobrze jak na zwykłej grządce i będą zachwycać dojrzałymi owocami.

Wcześniej wiadomo było, jak wypędzać komary z roślin za pomocą zwykłych zapałek.

.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten