Strona głównaDla gospodyni domowejGospodynie domowe odkryły sposób na usunięcie plam z kurtki zimowej bez prania...

Gospodynie domowe odkryły sposób na usunięcie plam z kurtki zimowej bez prania lub czyszczenia na sucho: będzie jak nowa

Pranie zabrudzonej kurtki puchowej jest nie tylko trudne, ale i niebezpieczne – zwykłe pranie może sprawić, że nie będzie się nadawała do użytku.Istnieją jednak dwa sposoby na poradzenie sobie z tym trudnym zadaniem.

Aby usunąć brud z zimowej odzieży wierzchniej, eksperci portalu 'Belnovosti’ radzą użyć zwykłego żelu do naczyń lub soku z cytryny.

Jak się okazało, płyn do mycia naczyń doskonale usuwa różne zanieczyszczenia z ubrań.Aby uzyskać pożądany efekt, należy wymieszać żel z wodą w proporcjach jeden do jednego i nałożyć go na zanieczyszczony obszar.Po 15 minutach po plamach nie pozostanie ani śladu.

W zaniedbanych przypadkach gospodynie domowe zwykle używają soku z cytryny.Należy go nanieść na plamę, odczekać 30 minut i zmyć.

Wcześniej hostessy otrzymały 3 nieoczekiwane sposoby na przywrócenie białym ubraniom ich pierwotnego wyglądu.

Klaudia M
Klaudia Mhttps://gim44.edu.pl/klaudia/
Witam. Wszystko co robię, czym się interesuję i czemu poświęcam swoje życie jest związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Moją życiową misją jest sprawić, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo, odnalazła w sobie piękno i celebrowała je.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten