piątek 18 sierpnia 2017
logowanie  
nazwa: hasło:
00-375 Warszawa
ul. Smolna 30
tel. 22 827 89 47
e-mail: g44@edu.um.warszawa.pl

dyrekcja
Dyrektor szkoły:
Anna Jarosz
tel. 22 827 89 47 e-mail: g44@edu.um.warszawa.pl
Wicedyrektor:
Marta Pietrzak
tel. 22 827 89 47
sekretariat
Ewelina Pałeczka
tel./fax: 22 827 89 47 e-mail: g44@edu.um.warszawa.pl
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
w dniu zebrań 8.00 - 18.00
Prawo Smolnej
Certyfikat Szkoły
Linki:











laureaci konkursów w roku szkolnym 2016/2017

Warszawski Konkurs Literacki

Uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
w kategorii - poezja
I miejsce - Natalia Rumiancow kl. 3 A

w kategorii - proza
II miejsce - Emilia Dobosz kl. 2 D
III miejsce - Michalina Wodzińska kl. 3 D
wyróżnienie - Anastazja Strus kl. 2 A
Konkurs historyczny Albus
Laureatem konkursu z historii Albus został
Mikołaj Wachnicki z klasy 3b

Dyplomy wyróżnienia otrzymują uczniowie też z klasy 3b
1.Patryk Wódkowski
2.Dominik Wierzba
3.Kacper Tomczykowski
4.Mikołaj Kumosa
5.Dominik Jachimczyk
Konkurs z matematyki "Galileo"
Z przyjemnością informuję, że laureatami konkursu Galileo z matematyki zostali:
Klasy 1
Mikołaj Jaroszewski
Helena Sobczak
Maja Tapert

Wyróżnienia:
Bartłomiej Wardziak,
Karolina Szymanowska-Dao

Klasy 2
Mateusz Bartuś
Jeremi Molak
Magdalena Tokarska
Jakub Szwed

Wyróżnienia:
Michał Garbacz
Cezary Szwed
Jan Opalko
Paweł Jełowicki

Klasy 3
Partyk Ogonowski (1 miejsce w kraju)
Mikołaj Kumosa
Kacper Tomczykowski
Dominik Wierzba
Partyk Wódkowski
Michał Popławski
Karolina Nowak
Krzysztof Urbanowski
Julia Pawłowicz

Wyróżnienia:
Katarzyna Miodek
Rafał Klimiuk
Malwina Dąbrowska
Konkurs geograficzny "Galileo"
Wyróżnienia:

1.Patryk Ogonowski kl.3b
2.Krzysztof Rola kl. 2f
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
Wyniki konkursu:
1.Karolina Nowak kl.3E bardzo dobry wynik
2.Kacper Tomczykowski kl.3B wyróżnienie
3.Patryk Ogonowski kl.3B wyróżnienie
4.Patryk Wódkowski kl.3B wyróżnienie
5.Julia Dmowska kl.3C wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Laureaci konkursu:
1. Franciszek Malewski kl. 2f
2. Mateusz Bartuś kl. 2f
Konkurs Chemii Doświadczalnej
III miejsce: Mikołaj Kumosa i Patryk Ogonowski 3b

Wyróżnienie otrzymał dwuosobowy zespół w składzie:
Zuzanna Pankiewicz i Karolina Nowak z klasy 3E
Multitest z jęz.angielskiego
Wyniki konkursu Multitest z języka angielskiego:
dyplom laureata:
Bruno Sobieraj
Ana McIntyre
Ian Waldron
Marta Garbolewska
Mateusz Lubański
Aleksandra Jakimowicz
Paulina Dąbrowaska

Wyróżnienia:
Grzegorz Witkowski
Nina Dobroczyńska
Helena Sobczak
Weronika Rajchelt
Aleksandra Kojro
Krzysztof Michalski
Radosław Beta
Gabriela Santos Góra
Mikołaj Charpin
Kosma Mamiński
Julia Berak
Julia Dmowska
Aleksandra Melaniuk
Zofia Jędral
Zuzanna Bosak
" Lwiątko" Polsko - Ukraiński Międzynarodowy Konkurs Fizyczny
Tytuł hiperon:
Jeremi Molak kl.2b

Tytuł kaon:
Kacper Bal kl.2b
Paweł Szatan kl.2b
Patryk Ogonowski kl.3b

Tytuł taon:
Mateusz Bartuś kl.2f
Rafał From kl.2b
Michał Gulan kl.3c
Natalia ostaszewska kl.3b
Konkurs kuratoryjny z biologii
Laureat:
Tokarczuk Ada kl.2e
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego
Finalistka:
Julia Berak kl.3c
Kuratoryjny konkurs z matematyki
Laureat:
Kacper Bal kl.2b
Konkurs kuratoryjny z historii
Finalista:
Mateusz Maziński kl.3e
Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
Laureat:
Ryszard Przewoźniak kl.3a
Finalistka:
Emilia Wiemman kl.3b
Konkurs przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie
Laureat:
Maciej Gralak 3a

Finalistami zostali:
Karol Sadowski 3f
Dominik Wierzba 3b
Olimpus - konkurs z języka angielskiego
Klasa 1.
Grzegorz Witkowski 1c laureat
Ana McIntyre 1c laureat
Klasa 2.
Krzysztof Czarkowski 2c – laureat
Marta Garbolewska 2c - laureat
Wiktoria Moczydłowska 2b - laureat
Klasa 3.
Paulina Dąborwska 3 f – laureat
Julia Berak 3 c – wyróżnienie
Julia Dmowska 3 c – wyróżnienie
Aleksandra Melaniuk 3 a – wyróżnienie
Zofia Jędral 3 e – wyróżnienie
Zuzanna Bosak 3 b – wyróżnienie

Multitest CES
Klasy pierwsze
1.Bruno Sobieraj 1b – laureat
2.Ana McIntyre 1c – laureat
3.Grzegorz Witkowski 1c – wyr.
4.Nina Dobroczynska 1d – wyr.
5.Helena Sobczak 1c – wyr.
6.Weronika Rajchelt 1d – wyr.
7.Aleksandra Kojro 1c – wyr.
8.Krzysztof Michalski 1d – wyr.
9.Radosław Beta 1b – wyr.
10.Gabriela Santos Góra 1d – wyr.
Klasy drugie
1.Ian Waldron 2 b –laureat
2.Marta Garbolewska 2c – laureat
3.Mateusz Lubański – 2d – laureat
4.Aleksandra Jakimowicz 2d – laureat
5.Mikołaj Charpin 2e – wyr.
6.Kosma Mamiński 2d – wyr.
Klasy trzecie
1.Paulina Dąbrowska 3f – laureat
2.Julia Berak 3 c – wyr.
3.Julia Dmowska 3c – wyr.
4.Aleksandra Melaniuk 3a – wyr.
5.Zofia Jędral 3e – wyr.
Zuzanna Bosak 3b – wyr
Olimpiada z języka angielskiego
Olimpiada z języka angielskiego – przejście do 2 etapu
Witkowski Grzegorz 1c
Konkurs kuratoryjny z wiedzy o społeczeństwie
Finaliści konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie:
1. Gralak Maciej kl.3a
2. Sadowski Karol kl.3f
3. Wierzba Dominik kl.3b
Olimpiada Mitologiczna
Laureatami w Olimpiadzie Mitologicznej zostali:
Patryk Polak 3b
Maria Anna Kuczak-Kuczyńska 3c
Daria Sobiech 3b
Zuzanna Miecznikowska 3b
Barbara Gawkowska 1a
Jan Piórko 1b
Antonina Jarzębowska 1a
Jeremi Molak 2b
Konkurs z języka polskiego Olimpus
Laureatami w Konkursie Olimpus z języka polskiego zostali:
Patryk Ogonowski 3b
Rafał Klimiuk 3f
Ogólnopolska Olimpiada z chemii Olimpus
Laureatami w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z chemii ( Olimpus sesja jesienna) zostali uczniowie:

Mikołaj Kumosa kl. 3B
Patryk Ogonowski kl.3B
Michał Nowicki kl.1B
Konkurs z języka angielskiego Olimpus
Laureatami konkursu Olimpus z języka angielskiego zostali:
Grzegorz Witkowski - kl. 1c
Ana McIntyre - kl. 1c
Krzysztof Czarkowski - kl. 2c
Marta Garbolewska - kl. 2c
Wiktoria Moczydłowska - kl. 2b
Ogólnopolski konkurs historyczny "Z Tudorami za pan brat - władcy z dynastii Tudorów"
Do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Z Tudorami za pan brat - władcy z dynastii Tudorów" zakwalifikowali się:
1. Karolina Pawlus 3a
2. Aleksandra Laska 3a
3. Mateusz Maziński 3e
Konkurs literacki Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2016/2017
Wyniki Konkursu Literackiego XI Edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2016/2017

1 miejsce - Złota Wena Ryszard Przewoźniak kl.3 a "Marzenia"
3 miejsce - Brązowa Wena - Anastazja Strus kl.2 a "Pani w brązowej sukience"
Trzy równorzędne wyróżnienia:
1. Maria Kozłowska kl.3 e
"W krainie mojej fantazji"
2. Olgierd Petrajtis kl.3 b "Bieg Wisły"
3. Zofia Rafalska kl.3 b "Do źródeł Wisły"
Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu polonistycznego konkursu kuratoryjnego:
1. Ryszard Przewoźniak 3a
2. Emilia Wiemann 3b
3. Juia Berak 3c
4. Florentyna Gacka 3c
5. Magdalena Nowicka 3e
6. Karolina Nowak 3e
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
1.Maciej Gralak kl.3a
2.Adam Kuligowski kl.3d.
Konkurs kuratoryjny z jęz. niemieckiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
1. Julia Berak kl.3c
2. Ignacy Samborski kl.3e
3. Liliana Graef kl.3d
Konkurs plastyczny - Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów
Brązowa Wena - III miejsce
Zofia Rafalska kl.3b
Tematyka konkursu "Z biegiem Wisły - pejzaże, wspomnienia, marzenia..."
Konkurs kuratoryjny z chemii
Do etapu rejonowego w Kuratoryjnym Konkursie Chemicznym przechodzą:
1. Nowak Karolina 3E
2. Ogonowski Patryk 3B
3. Kumosa Mikołaj 3B
4. Sadowski Karol 3F
5. Emilia Witkowska 3c
Konkurs kuratoryjny z wiedzy o społeczeństwie
Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie zakwalifikowali się:
kl. 3 a Szymon Zambrowski
kl.3a Maciej Gralak
kl. 3 b Dominik Wierzba
kl.3 c Julianna Steindl
kl.3 f Łucja Pawłowska
kl.3 f Karol Sadowski
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego
Do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z j. angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1. Garbolewska Marta kl.2c
2. Witkowski Grzegorz kl. 1c
3. Czarkowski Krzysztof kl. 2c
4. Gulan Michał kl. 3c
5. Berak Julia kl. 3c
Konkurs kuratoryjny z historii
Do etapu rejonowego w Konkursie Kuratoryjnym z historii zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1.Mateusz Maziński z klasy 3e
2.Adam Kuryłek z klasy 2c
3.Karolina Pawlus z klasy 3a
na górę

informacje

dziennik elektroniczny
 
kalendarium
Sierpień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
    WAKACJE
imieniny:
Ilona, Klara, Bronisław, Helena, Bogusław
ERASMUS

Uczestniczymy w projekcie Erasmus+ ze szkołami
z Hiszpanii, Austrii,
Francji,Finlandii

szczegóły...
Global Scholars

Międzynarodowy program dla uczniów klas I, opierający się na współpracy z rówieśnikami z miast na całym świecie.
Edycja 2015/2016 - We Build Better Cities

Edycja 2016/2017 - Digital Cities Connect
eTwinning

Projekty na platformie eTwinning z krajami:
Hiszpania, Włochy, Francja, Finlandia, Holandia i Niemcy
podręczniki 2016/17

rozkład dzwonków
Wariant "A"
podstawowy
godzinaoddoprzerwa
1 lekcja80084510 min.
2 lekcja85594015 min.
3 lekcja955104010 min.
4 lekcja1050113510 min.
5 lekcja1145123020 min.
6 lekcja1250133520 min.
7 lekcja135514405 min.
8 lekcja144515305 min.
9 lekcja153516205 min.
wariant B    wariant C
Gimnazjum 44, 00-375 Warszawa, ul. Smolna 30