czwartek 22 lutego 2018
Szkoła Podstawowa nr 211
z Oddziałami Integracyjnymi
im. J. Korczaka
klasy VII dwujęzyczne i oddziały gimnazjalne
00-375 Warszawa
ul. Smolna 30
tel. 22 827 89 47
e-mail: g44@edu.um.warszawa.pl


dyrekcja
Dyrektor szkoły:
Ewa Grużewska - Kwiecień
tel. 22 827 89 47
Wicedyrektor:
Marta Pietrzak
tel. 22 827 89 47
sekretariat
tel./fax: 22 827 89 47 e-mail: g44@edu.um.warszawa.pl
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
Prawo Smolnej
Certyfikat Szkoły
Szkoła Podstawowa nr 211 budynek Nowy Świat











laureaci konkursów w roku szkolnym 2008/2009



Do II etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie
1. Grzegorz Witkowski 2c
2. Krzysztof Czarkowski 3c
3. Mateusz Lubański 3c
4. Ian Waldron 3b
5. Ana McIntyre 2c
6. Ryszard Rogacz 2c
7. Franciszek Malewski 3f


Do II etapu konkursu kuratoryjnego z języka polskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie
1. Pola Sztuk 3d
2. Anastazja Strus 3a
3. Alicja Karkowska3c
4. Urszula Ożarowska 3e

Do II etapu konkursu kuratoryjnego z WOS-u zakwalifikowali się następujący uczniowie
1. Maria Tomoń 2d

Do II etapu konkursu kuratoryjnego z fizyki zakwalifikowali się następujący uczniowie
1. Jan Opalko 3b
2. Kacper Bal 3b
Do II etapu konkursu kuratoryjnego z matematyki zakwalifikowali się następujący uczniowie klas siódmych
1. Kelwin Paluch 7b
2. Oliwia Cieślak 7e

Do II etapu konkursu kuratoryjnego z języka polskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie klas siódmych
1. Berenika Oramus 7d

Mistrz Ortografii - dyktando w języku angielskim - kl.7
I miejsce
Stanisław Szymański klasa 7F
II miejsce
Helena Faulkner klasa 7E

Laureaci Alfika Humanistycznego

Nagroda - Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach z dopłatą 150 zł: JAN OPALKO
bardzo dobry wynik w konkursie:
JEREMI MOLAK
ZUZANNA GOS
ZUZANNA LIS
URSZULA GOŁĘBIOWSKA
MONIKA KSIĄŻKIEWICZ
ANTONINA STANISZEWSKA
BERENIKA ORAMUS
MARIANNA GLAZER
HELENA JASIŃSKA
ALEKSANDRA ROSZKOWSKA
ANTONINA TARKOWSKA
HA NGAN NGUYEN
ALEKSANDRA PIEJKO

XVIII KONKURS ORTOGRAFICZNY ORTOGRAFIA NA MEDAL
Do etapu rejonowego/dzielnicowego zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Olga Kizińczuk - kl.VIIc
2. Kacper Chłopek - kl. VIIf
3. Oliwia Cieślak - kl. VIIe
4. Paulina Kizenko - kl. VIIe

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowali się:
1. Bal Kacper kl. 3b
2. Malewski Franciszek kl. 3f

MULTITEST z matematyki
1.Oliwia Cieślak 7e
2.Małgorzata Niemirska 7d
3.Paulina Nguyen 7d
4.Vi Lam Tran 7d
5.Ha Ngan Nguyen 7e
6.Agata Gryn 7e
7.Matylda Kowalska 7e
8.Oliwia Iwańska 7d
9.Kacper Konopacki 7f
10. Kelwin Kim Paluch 7b
11.Tymoteusz Lubas 7b
12. Kinga Olczak 7d
13.Maria Polityło 7d
14.Karolina Szymanowska-Dao kl.2
15.Zofia Kwiatkowska kl.2c
16.Magdalena Tokarska kl.3
17.Jeremi Molak kl.3b
18.Kacper Bal kl.3b
19.Wojciech Świętojański kl.3b
20.Jakub Szewczuk kl.3b
21.Michał Garbacz kl.3
Wyróżnieni:
1.Marcel Konopka 7d
2.Antonina Tarkowska 7e
3.Helene Wilimska 7d
4.Berenika Oramus 7d
5.Natalia Kołodziejska 7e
6.Magdalena Bartnicka 7b
7.Bartłomiej Wardziak kl.2
8.Maja Tapert kl.2
9.Cezary Szwed kl.3
10.Jan Opalko kl.3
11.Rafał From kl.3
12.Wojciech Łukaszyk kl.3
13.Paweł Jełowicki kl.3
14.Kacper Pyżalski kl.3
15.Mateusz Bartuś 3f
16.Oliwia Jelonek kl.3
17.Paweł Szatan kl.3

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs literacki i recytatorski
Kategoria – klasy gimnazjalne:
ZŁOTA WENA – Maks Ignaczak kl. 3 d
SREBRNA WENA - Nikodem Cepil kl. 3 f
BRĄZOWA WENA - Michał Ładyżyński kl. 3 f
WYRÓŻNIENIA:
Emilia Ładak kl. 2 a
Julia Borowska kl. 3 a
KONKURS RECYTATORSKI NAGRODZENI UCZNIOWIE : Kategoria – szkoły podstawowe klasy IV - VII
SREBRNA WENA - Kacper Kielan kl. 7 c
WYRÓŻNIENIE: Jadwiga Wiatr kl. 7 d
Kategoria – klasy gimnazjalne:
BRĄZOWA WENA - Bartosz Kaźmierczak kl. 3 e
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Kelles-Krauz kl. 2 c
Barbara Gawkowska kl. 2 a
Kinga Piątek kl. 3 a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs plastyczny
Klasy VII
Daniel Demczuk kl. 7b - BRĄZOWA WENA
Wyróżnienia:
Paulina Kizenko - Bębenek kl. 7e
Zuzanna Ostrowska kl. 7b
Helena Faulkner kl. 7e
Kacper Chłopek kl. 7f
Kategoria klas gimnazjalnych
Aleksandra Kojro kl. IIc - SREBRNA WENA
Julia Jóźwiak kl. IIc - BRĄZOWA WENA
Wyróżnienia:
Izabella Kaim kl. IIIc
Natalia Opałka kl. IIe
Mateusz Zawadzki kl. III b

Ogólnopolski Test Ortograficzny
Laureaci i wyróznieni
1.Olga Kizińczuk 190 pkt 4 miejsce
2.Ha Ngan Nguyen 180 pkt 7 miejsce
3.Linh Zgrzebnicka 172pkt 10 miejsce
4.Magdalena Tokarska 168 pkt 11 miejsce
5.Marta Kozioł 170 pkt 11 miejsce
6.Paulina Kizenko 166 pkt 12 miejsce
7.Mikołaj Puto 160 pkt 14 miejsce
8.Joanna Czermińska 160 pkt 14 miejsce
9.Maria Polityło 160 pkt 14 miejsce
10.Justyna Ignaczewska 160 pkt 14 miejsce
11.Monika Książkiewicz 156 pkt 15 miejsce
12.Kacper Chłopek 156 pkt 15 miejsce
13.Helena Sobczak 158 pkt 15 miejsce
14.Pola Sztuk 158 pkt 15 miejsce
15.Helena Jasińska 158 pkt 15 miejsce

Multitest z języka angielskiego
Klasy 2
Grzegorz Witkowski 5 Dyplom laureata
Emilia Ładak 9 Dyplom laureata
Ana Mcintyre 11 Dyplom wyróżnienia
Julia Jóźwiak 13 Dyplom wyróżnienia
Nina Dobroczyńska 14 Dyplom wyróżnienia
Helena Sobczak 15 Dyplom wyróżnienia
Aleksandra Kojro 15 Dyplom wyróżnienia
Bruno Sobieraj 15 Dyplom wyróżnienia
Klasy 3
Ian Waldron 2 Dyplom laureata
Jan Opalko 4 Dyplom laureata
Izabella Kaim 6 Dyplom laureata
Wiktoria Moczydłowska 6 Dyplom laureata
Mateusz Lubański 11 Dyplom wyróżnienia
Wojciech Łukaszyk 12 Dyplom wyróżnienia
Ada Brojek 15 Dyplom wyróżnienia
Aleksandra Jakimowicz 15 Dyplom wyróżnienia
Alicja Dubowska 15 Dyplom wyróżnienia
Klasy 7
Marianna Glazer 10 Dyplom laureata
Mikołaj Puto 12 Dyplom wyróżnienia
Kacper Chłopek 14 Dyplom wyróżnienia
Ha Ngan Nguyen 15 Dyplom wyróżnienia

na górę


informacje

dziennik elektroniczny
 
kalendarium
Luty 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    
imieniny:
Marta, Małgorzata, Piotr, Nikifor
ERASMUS

Uczestniczyliśmy w projekcie Erasmus+ ze szkołami
z Hiszpanii, Austrii,
Francji,Finlandii

szczegóły...
Global Scholars

Międzynarodowy program dla uczniów klas I, opierający się na współpracy z rówieśnikami z miast na całym świecie.
Edycja 2015/2016 - We Build Better Cities

Edycja 2016/2017 - Digital Cities Connect

Edycja 2017/2018 - Feeding Our Cities
eTwinning

Projekty na platformie eTwinning z krajami:
Hiszpania, Włochy, Francja, Finlandia, Holandia i Niemcy

rozkład dzwonków
Wariant "A"
podstawowy
godzinaoddoprzerwa
1 lekcja80084510 min.
2 lekcja85594015 min.
3 lekcja955104010 min.
4 lekcja1050113510 min.
5 lekcja1145123020 min.
6 lekcja1250133520 min.
7 lekcja135514405 min.
8 lekcja144515305 min.
9 lekcja153516205 min.
wariant B    wariant C
SP 211 - oddziały gimnazjalne, 00-375 Warszawa, ul. Smolna 30